odchodzi od nas człowiek WIELKI dzieki niemu moglismy cieszyć się jeszcze bardziej niż zwykle to ON pokazal nam jak nie poddawać sie chorobie i presji , to ON jest żywym przykładem czlowieka ale tak że pilkarza WSPANIALEGO .
Dziekuje Ci Abi za te wspaniale lata
Komentarze
0
0
no Thiago musi zostac na Camp Nou on jeszcze bedzie drugim Xavim
VeB
0
odchodzi od nas człowiek WIELKI dzieki niemu moglismy cieszyć się jeszcze bardziej niż zwykle to ON pokazal nam jak nie poddawać sie chorobie i presji , to ON jest żywym przykładem czlowieka ale tak że pilkarza WSPANIALEGO .
Dziekuje Ci Abi za te wspaniale lata
0
0
Abi MUSI zostac z nami, to dzieki niemu wszyscy maja dodatkowa motywację
VeB
0
VLIIA WRACAJ SZYBKO CZEKAMY
0
Chyba najlepiej było be żeby ALBO FONTAS ALBO 1, 2 Z DOŁU
0
DE GEA on jest mlody i utalentowany
0
ten sedzia mnie wkur**a
VeB
0